Подаването на заявления за самостоятелна форма на обучение е до 20.8.2017г.

СУ "Ген. Владимир Стойчев" - гр. София

ДИРЕКТОР

ВАСИЛ СТЕФАНОВ ВУТЕВ
ВАСИЛ СТЕФАНОВ ВУТЕВ

ЗАМ. ДИРЕКТОР СПОРТНА ПОДГОТОВКА

ВИОЛИНА ПЕТРОВА СИМОВА
ВИОЛИНА ПЕТРОВА СИМОВА

ЗАМ. ДИРЕКТОР УЧЕБНА ДЕЙНОСТ

ТАТЯНА БОРИСОВА МИЛЕВА
ТАТЯНА БОРИСОВА МИЛЕВА

ЗАМ. ДИРЕКТОР АДМИНИСТРАТИВНО-СТОПАНСКА ДЕЙНОСТ

ИВАНКА САВОВА ЧУНЧЕВА
ИВАНКА САВОВА ЧУНЧЕВА

РЪКОВОДИТЕЛ НАПРАВЛЕНИЕ "ПРОФЕСИОНАЛНО ОБРАЗОВАНИЕ И ОБУЧЕНИЕ"

КОСТАДИН ДИМИТРОВ ВИЯЧЕВ
КОСТАДИН ДИМИТРОВ ВИЯЧЕВ

РЪКОВОДИТЕЛ НАПРАВЛЕНИЕ "ОБЩЕЖИТИЕ"

Емил Вачев
ЕМИЛ ВАЧЕВ

ТЕЛ: 02/8737891 GSM: 0879 061733 E-MAIL: vacheve@gmail.com

ПРЕДСЕДАТЕЛ УЧИЛИЩНО НАСТОЯТЕЛСТВО

ЕМИЛ МАНОЛОВ
ЕМИЛ МАНОЛОВ

ПРЕДСЕДАТЕЛ на СО при СБУ на КНСБ

ИРИНА ГУЛЕВА
ИРИНА ГУЛЕВА

ИНФОРМАЦИОННО ОБСЛУЖВАНЕ

СЛАВКА МИРКОВА  КРАСИМИР ДАЧЕВ
КРАСИМИР ДАЧЕВ       СЛАВКА МИРКОВА

УЧИТЕЛИ ОБЩООБРАЗОВАТЕЛНА ПОДГОТОВКА

БЪЛГАРСКИ ЕЗИК И ЛИТЕРАТУРА:

Светлана ПеневаИскра Петкова
Дафинка МоневаТатяна Стефанска
Юлия Славова

МАТЕМАТИКА И ИНФОРМАТИКА:

Ирина Стоилова
Виолета ШейтановаКрасимир Дачев
Славка МирковаНиколина Янкова
Красимира КостоваМиглена Любомирова

НЕМСКИ ЕЗИК И РУСКИ ЕЗИК:

Елизабет Цанова

АНГЛИЙСКИ ЕЗИК:

Ирина ГулеваВесела Аравена
Маргарита Вълчанова

ФИЗИКА И АСТРОНОМИЯ:

Светлана СлавчеваВяра Йорданова

БИОЛОГИЯ И ЗО:

Василка УзуноваПенка Стефанова
Нина Добрева 

ХИМИЯ И ООС:

Венета ТодороваТатяна Дамянова

ГЕОГРАФИЯ И ИКОНОМИКА:

Петранка МаджароваВасил Вутев
Марияна Петрова

ИСТОРИЯ И ЦИВИЛИЗАЦИЯ:

Дора МитеваСнежана Лазарова
Мариета Александрова

ФИЛОСОФСКИ ДИСЦИПЛИНИ:

Йордан Кръстанов

ТМСТ И СПЕЦИАЛНИ ПРЕДМЕТИ:

Василеса КалайковаБорислава Тодорова
Емилия ВарадиноваНиколай Желев
Елена Филипова

МУЗИКА:

Тоня Русева

ИЗОБРАЗИТЕЛНО ИЗКУСТВО И ТЕХНОЛОГИИ:

Иван Маджиров

УЧИЛИЩЕН ПСИХОЛОГ:

Ана Райкова

ПЕДАГОГИЧЕСКИ СЪВЕТНИК::

Светла Георгиева

УЧИТЕЛИ ПО СПОРТ

АКРОБАТИКА:

Юри ИнджовДаниела Велчева

БОКС:

Ангел ТодоровАлександър Мартинов

БАСКЕТБОЛ:

Веселина ХристоваЙордан Колев
Емил Борисов

БОРБА КЛ. СТ.:

Мариян БяндовДимчо Димчев

БОРБА СВ. СТ.:

Ангел ТодоровАндон Шейтанов

ВОЛЕЙБОЛ:

Симеон СимеоновМила Кьосева
Станислав ГеоргиевАсен Методиев
 

ГРЕБАНЕ:

Илияна СавчоваВиктория Грънчова
Григор Манчев Емилия Грозданова
Милена ГеоргиеваМоника Григорова

ДЖУДО:

Иван БишкаровБорис Борисов
Ваня Иванова / Красимира ТомоваМария Янчева

САМБО:

Магдалена Върбанова

КАНУ КАЯК:

Мариана МоноваГеорги Хиндалов
Красимира СтойчеваИван Хиндалов

ЛЕКА АТЛЕТИКА:

Светлана РижиковаДиана Никова

ПЛУВАНЕ:

Петко БакаловОлга Иванова
Зорница Джилянова 

СП. ГИМНАСТИКА:

Милко ТанкушевИван Танкушев

СП. СТРЕЛБА:

Юлиана ЛазароваЛатинка Атанасова
Валентин Андреев 

ХУД. ГИМНАСТИКА:

Надя Батова

ХАНДБАЛ:

Пламен Гандов

ФУТБОЛ:

Емил Димитров

ВЪЗПИТАТЕЛ СД.:

Стефан Стефанов

ВЪЗПИТАТЕЛИ:

Калинка ЗлатковаКирил Кирилов
Огнян МоневРосен Градинарски
Спаска ЗашеваПетър Цачев
Ася ТерзиеваИван Младенов
Павел КостадиновРосица Кованджиева

АДМИНИСТРАЦИЯ:

Главен счетоводител:Росица Ангелова
Счетоводител:Виолета Гергинова
Счетоводител:Мариела Христова
Служител "Човешки ресурси":Петя Герасимова
Технически секретар:Петя Деведжиева
Библиотекар:Магдалена Александрова
Домакин:Йорданка Пешева
Специалист видеонаблюдение:Тодор Иванов
Доктор:Ася Бонева
Мед. сестра:Атанаска Попова

Retro jordans for sale, Cheap foamposites, Cheap foamposites, jordan retro 5, cheap jordans for sale, foamposites For Sale, jordan retro 12, jordan retro 11, Cheap jordans for sale, jordans for cheap, jordan retro 11 legend blue, retro 12 jordans, jordan retro 13, jordan retro 9, cheap soccer jerseys, Canada Goose sale, cheap jordans, cheap jordan 12